Cursus hulpdierverzorger voor kinderen - 20 t/m 22 feb. (3 ochtenden)
Wil jij ook voor de dieren zorgen en leren hoe dat moet? Doe dan mee aan deze cursus voor kinderen van 6-12 jaar!
Op drie ochtenden kom je naar de boerderij om te leren over onze dieren en hoe je ze moet verzorgen. Natuurlijk gaan we niet alleen binnen zitten maar vooral ook flink aan de slag. Je leert bijvoorbeeld wat varkens en konijnen mogen eten, hoe je een stal uitmest en hoe je een geit moet melken. Op de laatste middag, ter afsluiting van de cursus, hebben we een verrassings-activiteit voor de deelnemers. Maar daar houden we je nog even over in spanning!
De dagen dat je wordt verwacht zijn 20 februari, 21 februari en 22 februari van 10.00 uur tot 13.00 uur.
De cursus hulpdierverzorger is voor kinderen van 6-12 jaar en duurt 3 ochtenden. Het is niet mogelijk je voor losse ochtenden aan te melden.
De kosten zijn eenmalig € 7,50 en daarvoor krijg je natuurlijk ook iets te drinken met iets lekkers.
Wil jij één van onze hulp-dierverzorgers worden, meld je dan aan via de knop hieronder en vermeld in deze mail je naam, leeftijd, het telefoonnummer van je ouder(s) of verzorger en eventuele allergieën.
Ben je enthousiast meld je dan snel aan, want het aantal plaatsen is beperkt!
Activiteiten bij deze locatie
Nothing found